Strona głównaTłumaczenia i Usługi Turystyczne

INTERPROF

ul. Batorego 11, 31-135 Kraków
(+12) 632 20 40, 0 501 42 50 12

tlumaczenia@interprof.com.pl
strona główna
tłumaczenia
usługi
przewodnickie
powrót

O stronie

Strona jest zoptymalizowana praktycznie dla każdej przeglądarki, w każdej rozdzielczości ekranu - od Netscape 2.0 dla Macintosha (test w czarno-białej grafice, rozdzielczość 640x400 ;-) ), po najnowsze wersje Netscape, Explorera i Firefoxa. Wyświetla się poprawnie również w Lynxie.
Nie była sprawdzana w żadnej wersji Opery (jeśli jesteś użytkownikiem Opery i widzisz coś, co Twoim zdaniem wygląda podejrzanie, bardzo proszę o list na adres webmastera - z góry dziękuję).
Użytkownicy Explorera 3.x mogą mieć sporo uwag pod adresem webmastera, ale to raczej wina bardzo nieudanej wersji programu, niemniej żadna uwaga nie pozostanie bez echa.

Strona została napisana "ręcznie" przy pomocy bardzo prostego, ale potężnego shareware'owego edytora tekstowego EditPlus.
Jest to bardzo wydajne narzędzie pracy, które polecam wszystkim osobom zajmującym się tworzeniem stron WWW, dbałym o czystą i minimalną postać kodu.
Więcej informacji na stronie macierzystej programu:

Assisted by
EditPlus

Obrazek tła na stronie startowej i w nagłówkach podstron o tłumaczeniach został zeskanowany ze słownika francusko-polskiego należącego do mojej prababci, o czym świadczy widoczny na wyklejce podpis "Landau". Musiał do niej należeć w dzieciństwie, bo pismo raczej niedojrzałe.
Niestety, nie znam wydawcy, ani rocznika, bo pierwszych kilka stron po wyklejce zaginęło.

Zdjęcie Sukiennic w nagłówkach stron o usługach przewodnickich wykonał webmaster, jest obrócone, bo lepiej się komponuje. Tak naprawdę wieża kościoła Mariackiego jest po drugiej stronie.

design: Qba "jamala" Larysz   

© 2005 INTERPROF    tlumaczenia@interprof.com.pl